איזה כיף שאת כאן ♥

הסיפור שלי (איך הכל התחיל …)

אימי סבלה במשך שנים רבות מדלקת פרקים קשה, היו לה כאבים עזים שלא אפשרו לה לישון בלילות, הקשו על חיי היום יום ולא נתנו לה מנוח. אחרי שנים של סבל וכאב כשהפנו אותה לתרופות ופתרונות שלא היטיבו עמה, היא החליטה לנסות את שיטת הטיפול האלטרנטיבי . 
אחרי מספר טיפולי דיקור ותזונה קפדנית, הורגש שינוי מהותי בכאבים וביכולת התפקוד היומיומי. הוקסמתי ונפעמתי מהתוצאות והשיפור בכאבים, ראיתי איך משתפרת איכות החיים (בצורה ניכרת) של אדם כל כך יקר וקרוב לליבי…
באותו הרגע היה לי ברור שרפואה סינית, זה מה שאני רוצה ללמוד !

במהלך לימודי הרפואה הסינית התוודיתי גם לרפואה היפנית, ששמה דגש על אבחון במגע דרך הבטן (HARA), מעין מקרוקוסמוס של הגוף. אני מאמינה ויודעת שהרפואה הסינית כמו הרפואה היפנית (והכלים הנלווים להן), הם שיטות טיפול אמינות, איכותיות, מדויקות ולא פולשניות, הן מסייעות בפתרון של בעיות מגוונות הן אורטופדיות והן פנימיות.

נעים מאוד, שמי גבריאלה, אמא גאה לשני בנים – אורי ואיל, וכלבת בוקסר מתוקה בשם רובין.
בוגרת לימודי רפואה סינית ויפנית בארץ ובסין, מטפלת ברפואה סינית קרוב ל-20 שנה, מתמחה בדיקור וצמחי מרפא בתהליכי פוריות והריון. את ניסיוני ברפואה הסינית רכשתי בין היתר בבית חולים "שיבא" במרכז השיקום כשלוש שנים, לימדתי בביה"ס "מירב" לרפואה משלימה בכפר הירוק, הייתי חלק מהצוות במרפאת "בריאת" ברמת אביב, המסייעת בפתרון בעיות אורטופדיות, נוירולוגיות, בעיות נשים, מערכת עיכול ומערכת הנשימה.

היום אני מטפלת בכירה ב"מכבי טבעי" בראשל"צ ומנהלת קליניקה פרטית לנשים בגני תקווה. חשוב שתדעי שלא תמיד הדרך קלה וסוגה בשושנים, אך רצינות, שיתוף פעולה והתמדה, יתנו מענה והצלחה בטיפול.

אני כאן בשבילך, גבריאלה ♥

פתיחת וואטסאפ
1
אפשר לעזור?
שלום לך, מוזמנת לפנות אלי בכל שאלה ואשמח לענות.